Plastová obálka vám při balení zboží přijde vhod

Plastová obálka vám při balení zboží přijde vhod

Hledáte takový obal pro vaše zboží, který vás nezradí ani v krizových situacích? Vyzkoušejte plastové obálky, na ty je spolehnutí!
Jistě si je brzy zamilujete, právě kvůli jejich spolehlivosti. S těmito obálkami vám totiž nehrozí, že byste se museli obávat navlhnutí zboží anebo jiného znečištění. A navíc jsou velmi ekonomické – díky tomu, že jsou velmi lehké, nepřidávají zboží gramy na váze, což znamená, že cena zásilky se bude odvíjet pouze od váhy a rozměrů vašeho zboží. A tímto způsobem ušetříte nemálo na poštovném, což jistě ocení i vaši zákazníci.pták nesoucí obálku
Cena plastových obálek https://www.2pack.cz/obalky/plastove-obalky je velmi příznivá. Jak již bylo řečeno, díky jejich nízké váze se nemusíte obávat nákladů navíc při odesílání obchodních balíčků. Nicméně i nákup plastových obálek u výrobce, je velmi vstřícný. To, jaká bude konečná cena obálky, navíc do jisté míry závisí i na vás samotných – čím více obalů si objednáte, tím bude cena za kus výhodnější.
Zdůraznit je dobré jistě i to, že plastové obálky jsou na rozdíl od mnoha jiných druhů obalů (například plastových krabic) dobře skladovatelné. I když si je objednáte v počtu tisíce kusů, jejich uskladnění vám nebude dělat žádné potíže – vejdou se i do malého prostoru, třeba pod stolem.rozesílání obálek do světa
Máte potíže s manipulací s velkými a těžkými obaly? Ano, je pravda, že při skládání takové kartonové krabice se člověk nemálo zapotí. Ne tak s plastovými obálkami – v tomto případě nemusíte obal složitě skládat a lepit. Jednoduše vložíte zboží do obálky a přehnete samolepicí lištu – a to je vše! Lišta dokonale drží, a dovnitř nepropustí ani kapku tekutiny, i kdybyste obálku ponořili pod vodu.
Na výběr máte mnoho různých typů obálek, které se mohou lišit svými rozměry, tloušťkou stěny anebo třeba tím, zda jsou opatřeny odnosným uchem pro snadné přenášení větších zásilek.

Obývají pokoj, je reprezentativní místnost Pro pohodovou jízdu