Nechcete erotickou masáž?

Nechcete erotickou masáž?

Není mezi muži mnoho těch, kteří by mohli upřímně tvrdit, že jsou jim ženy lhostejné, že o jejich přízeň nestojí. Muži prostě už od přírody touží po co nejužších kontaktech s příslušnicemi opačného pohlaví a laškování s ženami jim činí dobře. Lépe než nejedno jiné počínání.

Není tedy nic nenormálního na tom, pokud takový muž alespoň čas od času zatouží po blízkosti nějaké ženy. A to vlastně i bez ohledu na to, má-li nějakou doma nebo ne. A i když tento nezastává názor, že ‚co je v domě, není pro mě‘, má prostě zájem i o ženy, jež jsou mu naprosto cizí. Jenom když ho tyto nějakým způsobem přitahují, když v sobě mají něco, co je činí atraktivními. I když si upřímně přiznejme, že tu nemusí jít bezvýhradně jen o nitro dotyčných žen, že nemalou, ba leckdy i rozhodující roli sehrávají i jejich zjevné vnady.

ženská hruď

A pokud si chce takový muž trochu eroticky užít, a přitom netouží po tom, co by mohlo provázet kontakt s pochybnou prostitutkou, respektive nemá čas na to, aby sbalil nějakou počestnou ženu, u níž by neriskoval ani pohlavní choroby, ani jiná rizika?

Pak dotyčnému může přijít vhod erotická masáž Praha Matahari salon.

Což je – jak už zasvěcení vědí – služba nabízející právě takové masáže, jež uspokojí mužovy sexuální fantazie, jež mužům pomohou dosáhnout uspokojení bez jakéhokoliv rizika.

Pod podobnou službou si netřeba představovat žádné úchylné zvrácenosti, nejde o žádný rizikový sex. A proto je to něco, co nezasluhuje jakékoliv opovrhování. Je to pouhá masáž vycházející z osnov klasické fyzioterapeutické masáže, jež se pouze specializuje na intimní partie a tím dělá zákazníkům dobře.

akt žena

S trochou nadsázky by se tak dalo klidně říci, že je to vlastně totéž, jako kdyby šel muž do hospody. Tam mu také servírka udělá svým způsobem dobře, nechá si za to zaplatit a každý si poté jde zase svou cestou. A na rozdíl od hospody nehrozí při erotické masáži, že takový muž udělá na veřejnosti nějakou ostudu.

Strojní pískování Dílenská pravítka