Nový život u moře

Nový život u moře

Je vám Chorvatsko blízké? Mnoho lidí z České republiky sem jezdí roky a roky na dovolenou. Jezdilo se sem už před rokem 1989 a v našich srdcích zůstalo dodnes. Je to nám kulturně blízká země takže sem rádi jezdíme i dnes, a to i přesto, že máme na výběr daleko větší počet zemí, které můžeme navštívit. I když naše finanční a politická situace dovoluje, abychom navštěvovali i jiné přímořské státy, dáváme často Chorvatsku přednost. Jsme na něj zvyklí a dá se sem dojet za pár hodin. I v době přímého leteckého spojení spousta rodin vyráží do Chorvatska autem. Chtějí si užít možnost výletů kdykoliv budou chtít a hlavně je to pro ně pohodlnější. Jedou sice déle ale můžou se zastavit kdykoliv je potřeba.

ostrov chorvatsko

Chorvatsko volíme nejen na dovolenou, ale roste počet lidí, kteří se sem stěhují natrvalo. Chtějí si užívat lepší počasí než je u nás. Někteří lidé mění svou nemovitost v ČR za tu v zahraničí, a někteří mají dostatečné příjmy na to, aby si koupili nemovitost u moře a pojali její nákup jako investici. Právě investice jsou jednou z důvodů proč si Češi oblíbili zahraniční nemovitosti. Vysoká inflace a nedostatek zajímavých nemovitostí v tuzemsku je vhání do náruče realitních kanceláří u moře.

split chorvatsko

Zaujal vás prodej domu Chorvatsko – u moře? Mnoho lidí si vybírá investiční byt, o které je velký zájem, protože jej mohou pronajímat zájemcům ze strany turistů. Byt se snadněji udržuje a bytů je velká nabídka, protože se tu pravidelně staví nové apartmánové domy. V každém je několik moderních bytů, ke kterým náleží parkovací místo. Z bytu to máte na pláž pár kroků a je to věc která vám pomůže ochránit vaše peníze před inflací. Vyberte si byt u realitní kanceláře, která vám pomůže všechno vyřídit. Jednejte rychle, byty jsou prodané často rychleji než jsou dokončené, protože poptávka je opravdu vysoká.

Podívejte se na nabídku ověřeného obchodníka pozorně Veškerý náš sortiment je vysoce kvalitní