Smoothie maker jako záchrana dnešní doby

Smoothie maker jako záchrana dnešní doby

Jistě také dobře znáte situaci, kdy ráno nestíháte. Kvůli tomu tak tedy ani nemáte čas, abyste si udělali zdravou a výživnou snídani. Dalším možný stavem je to, že prostě nechcete snídat rohlíky, vajíčka nebo párky. Tak právě pro vás přichází spása v podobě smoothie, jehož příprava je opravdu velmi rychlá, přičemž tento nápoj je sám o sobě velmi chutný. A o jakého pomocníka v dnešní složité moderní době se tedy vlastně jedná?

tác s nápoji

Jedná se o stolní mixér, do kterého vložíte na kousky nakrájené ovoce či zeleninu, které zalijete kokosovou vodou, mlékem nebo jogurtem. Nebojte se použít jakoukoliv surovinu vám chutnající, jelikož každý z nás má přeci jen rád něco jiného. Pokud se vám bude chtít, můžete ještě také přidat chia, lněná nebo slunečnicová semínka – to už je jen a jen na vás. Není na škodu takto předpřipravený nápoj dochutit, a to například za pomoci medu, třtinového cukru či skořice. Všechny již zmíněné suroviny dáváte do jedné z lahviček, které bývají součástí balení. Jedná se o nádoby, které mají objem 0,3 a 0,6l.

A až si vyberete vaší kombinaci, tak jen připojíte flašku a zapojíte tento přístroj do elektřiny, a na pár minutek či spíše sekund podržíte tlačítko pulsního spínače, za jehož pomoci vznikne tento vydatný a lahodný nápoj, který vám s přehledem nahradí celou snídani. Máte tak tedy možnost udělat lepší ráno nejen sám sobě, ale i své rodině či přátelům, což oni jistě ocení.
smoothie příprava

Já osobně mám po ránu nejraději kombinaci broskve, banánu, sojového mléka, lněných semínek a skořice, jelikož dle mého názoru není na škodu dát si k snídani něco sladkého, co vám přinese energii na úspěšné zvládnutí celého dne. Navíc, jak se říká, snídaně je základ dne, a z ovoce do vaše těla putují vitamíny a látky potřebné pro jeho úspěšné fungování.

Samozřejmě, že tento přístroj má mnoho dalších funkcí, a některým z nich se teď budu věnovat. Pokud připravujete kupříkladu cheesecake, u kterého tvoří většinou základ smetana, a nemáte doma šlehač, nic ne neděje – přístroj, o kterém je dnešní článek ho úspěšně zastoupí. Další možné využití je pro případy rozemletí kávy, oříšků či sušenek, přičemž si vy sami ušetříte čas, a nebude ztrácet nervy při ruční práci, která občas bývá náročná, avšak při ní přijdete na jiné myšlenky. No a v neposlední řadě ho jistě využijete, pokud máte doma malé dítě, kterému mixujete různé směsi, polévky apod.


Bydlení, které se vyplatí Škola v pohodlí domova