Autoshow Praha aneb jubilejní 20. ročník!

Autoshow Praha aneb jubilejní 20. ročník!

Již po dvacáté se otevřou pro širokou veřejnost, a nejen pro ni, brány pražského holešovického výstaviště pod názvem „Výstava Autoshow Praha“. Bude tomu tak ve dnech pátého až osmého října 2017.
červené Ferrari

Na co se lze těšit a co můžete očekávat?

Lákavou a již avizovanou novinkou má být zejména tzv. „Mini autosalon 2017“, jenž bude patřit především nejmenším automobilovým fandům. Zde bude vše směřováno pro ratolesti, které si tak budou moci vyzkoušet nejen jízdu na licencovaném dětském elektrickém autě s dálkovým ovládáním. Těšit se lze na automobily různých značek, jako například Audi, BMV či Volvo a jejich ojedinělou expozici.

Pro dospělé návštěvníky a automobilové nadšence bude k vidění bohatá nabídka testovacích vozů a to v počtu několik desítek! Nebude opomenuta ani venkovní část zaměřená nejen v rámci představení užitkových automobilů, testování jejich jízd, ale i ukázku mytí vozů.

Zaměřeno na ženy řidičky

Nejen že je na ženy pamatováno, ale především i ony tu budou moci využít prostor pro ně vyhrazený. Mimo jiné je známo, že k interesantnímu automobilu krásná žena patří. Především však v rámci jubilejního ročníku bude zaměřeno na ženy za volantem v rámci bezpečnosti. Zároveň si tak dámy řidičky budou moci prověřit své vědomosti a znalosti ohledně bezpečné jízdy. Připraveny budou i trenažery.
cadillac na autoshow
A to zdaleka není vše…

Pro návštěvníky bude možnost si osobně vyzkoušet dokonce i elektromobil značky Tesla! Neopomenutelnou další lákavou automobilovou lahůdkou je seznámení veřejnosti s italskou značkou Casalin. Tato značka konkrétně představí model M14 2.0 Palace, který je impozantním zástupcem této italské značky.

Dolní část areálu bude patřit vozům Escape6 v upravené podobě. Těšit se lze nejen na velkolepou prezentaci úchvatných vozů a nejnovějších modelů, ale též možnost absolvovat testovací jízdy i s možností offroadového parkuru. Nechybět bude velmi pestrý doprovodný program pro malé i velké automobilové příznivce. Na své si rozhodně přijde každý.

Vzhled a jak dokáže zaujmout Život vodícího psa