Pro pohodovou jízdu

Pro pohodovou jízdu

Vzhledem k bídnému stavu našich silnic je každá vyjížďka autem vždy tak trochu dobrodružství. Ovšem aby to bylo dobrodružství, pokud možno co nejmenší, neměli byste zapomínat na kvalitní výbavu, například ve formě světel. Bez nich se na cestě neobejdete. Když pomineme fakt, že je potřeba je mít rozsvícená pokaždé, když je auto v chodu, jsou důležitá hlavně v nočních hodinách a při hustém sněžení nebo lijáku. Za takových podmínek se bez kvalitního světla rozhodně neobejdete. Čím lepší totiž budete mít přehled o tom, co se děje na vozovce, tím vyšší budete mít šanci, že do svého cíle dojedete ve zdraví.
rally car

Spolehlivá světla

Na vaše světla musí být hlavně spolehnutí. Pokud budou neustále porouchaná nebo budou vypadávat, nemůžete je používat. Mohou totiž vypovědět službu ve chvíli, kdy to budete nejméně čekat a potřebovat. Takové jsou zákony schválnosti. To je ten hlavní důvod, proč neškudlit a raději si připlatit za značkové žárovky, které něco vydrží. Také jejich svítivost je na daleko vyšší úrovni než neznačkové typy. Ta je sice trochu nižší, ale zase neoslňují, což je velice důležitá vlastnost. A to nejen pro ostatní účastníky silničního provozu.
bílý bmw

Výměna v rukavičkách

Nejen autožárovky, ale i další komponenty do auta byste měli nakupovat pouze u prověřených prodejců, kteří nabízejí pouze prvotřídní zboží. Sice si trochu připlatíte, ale za ten pocit bezpečí pár korun navíc rozhodně stojí. Co se týče montáže světel, tak bývá u většiny aut poměrně snadná a zvládnout byste ji měli i vy. Jen je potřeba mít připraveny plátěné nebo gumové rukavice, jelikož byste na žárovce neměli nechat žádné otisky. Nemusí se vám to tak zdát, ale i drobný otisk může výrazným způsobem snížit svítivost žárovky, a to asi nechcete. V případě, že by vám montáž nešla, obraťte se na nejbližší specializovaný servis. Tam vám určitě rádi pomohou.

Plastová obálka vám při balení zboží přijde vhod Lepší než vozem