reklamní a dárkové předměty pro děti

reklamní a dárkové předměty pro děti

Děti milují vyrábění, tvoření, zábavu, pohyb a zábavu. Proto pokud hledáte nějaký dárkový či reklamní předmět pro děti svých zaměstnanců, klientů či obchodních partnerů, pak můžete vybírat předměty, které děti zaujmou a připraví jim spousty zábavy.

Takže pokud nevíte, co za reklamní předměty pro děti vybrat, tak zde je pár nápadů a tipů na zajímavé předměty pro ty nejmenší.

Velmi osvědčené a často používané jsou sady pastelek. Děti rádi malují a tvoří. A proto uděláte sadou dřevěných pastelek radost dětem napříč věkem i pohlavím. Nemusíte tak řešit speciální dárek pro holky a jiný pro kluky. Pastelky jsou opravdu neutrální a můžete je dát jak hodně malým dětem, tak klidně i těm mnohem starším. Na krabičku si můžete nechat natisknout svoje logo nebo nějaký obrázek či znak, který je spojený s vámi.

reklamní pastelky

Také můžete vybrat předměty, které si děti mohou sami vybarvit. Nebo i oblečení s natištěným obrázkem, které si budou moci děti následně vymalovat. Z pastelek a těchto předmětů lze udělat i reklamní sadu. Dalším předmětem může být například sportovní batoh. Děti mají rády pohyb a je jejich přirozenou součástí. Proto batoh je také skvělou volbou. Malý sportovní batoh využijí jak venku, tak i na halové sporty. Mohou si v něm nosit náhradní oblečení, pití, svačinu, mobilní telefon a další potřeby. I malé děti si rády nosí své věci u sebe a jsou na to hrdí. I batoh je věkově a genderově neutrální. A to je velkou výhodou, že nemusíte řešit rozlišení dárků podle pohlaví.

omalovánky pro děti

Ale někdy můžete chtít speciální dárky pro dívky a pro kluky. Pak můžete zvolit například sady gum ve tvaru autíček nebo princezen. Či různé dárkové sady určené pro kluky a holky. Je možné zvolit i reklamní oblečení přímo pro děti. Na oblečení je možné nechat opět natisknout vaše logo. Můžete zkusit jít do čepic, kšiltovek či triček. Děti ocení vzhled reklamního předmětu. Zaujme je netradiční a výrazné zpracování produktu.

Cesty vlakem Co je to vůbec matcha a proč ji lidé odsuzují?