Co je to vůbec matcha a proč ji lidé odsuzují?

Co je to vůbec matcha a proč ji lidé odsuzují?

Co to je vůbec maca?

Maca je zelený prášek, který se nejčastěji míchá s vodou, s džusem, dává se do kávy, a tak různě. Vlastně ji můžete použít do různých receptů nebo jen tak ráno na lačno vypít na podporu vašeho metabolismu. Maca je oblíbená díky velké popularitě na internetu, různé influencerky=dívky, ženy, které ovlivňují další lidi, pijí tento nápoj každý den a zveřejňují to na svoje sociální sítě a jelikož mají určitou moc, dalších X slečen, které viděli, jak jejich oblíbená influencerka pije Macu, začnou jí pít taky, jen z důvodu, že ona řekla, že je to dobré nebo zdravé.

Lístek matchi

Chuť maci

Podle spousty lidí chuť maci není nějak výrazná a není ani moc dobrá, musí si proto své pití dochucovat různými sladidly, které ani tak nepřebijí chuť tohoto zeleného prášku.

Kde seženu macu

Maca se dá sehnat jak v kamenných obchodech se zdravou výživou či na internetových stránkách. Dá se koupit po různých velikostech balení a za různou cenu.

Nejčastější recenze

Macu buď někdo miluje nebo nenávidí anebo je typ člověka, který ji vypije, ale moc mu nechutná, s tím se i pojí to, že má tento zelený prášek polovinu populace jako příznivce tohoto nápoje a druhá polovina jsou lidé, kteří by si to v životě nedali. Jak na facebooku či jinde na internetu najdete různé recenze lidí, kteří Macu ochutnali a chtějí se podělit o svůj názor. Podle toho si můžete udělat obrázek na tento nápoj. Na recenze se můžete podívat např. na maca recenze http://www.erectmax.cz/blog/recenze-a-diskuze-o-mace-peruanske/. Ale upozorňuji, že je lepší prvně něco vyzkouší než to odsoudit, také záleží, jak macu prodáváte anebo kde ji kupujete.

Matcha prášek

Můžu si koupit už i matcha nápoj?

Matcha nápoj neboli macu můžete koupit například v prodejně Starbucks, kde prodávají kávu s příchutí matchi. Tam bych řekla, že je lepší ochutnat matchu vícekrát, jelikož Vás může ovlivnit oslazenost nápoje.

Většina lidí také sděluje svůj názor, a to matchu ještě ani neochutnali, odsuzují už jenom díky tomu, že je zelená a že se rádi rádoby mezi zdravé potraviny. Proto se nenechte ovlivňovat cizími názory ochutnejte ji a přidejte svůj názor do diskuze, na kterou jste narazili.

reklamní a dárkové předměty pro děti I levné bydlení může být dobré