Zvolte takovou, jaká nejlépe podtrhne váš vzhled

Zvolte takovou, jaká nejlépe podtrhne váš vzhled

Jestliže pátráte po nějakém praktickém a zároveň elegantním doplňku pro pochůzky ve městě jako jsou různé nákupy anebo snad návštěva různých zábavních podniků, pak skvělou volbou pro všechny tyto příležitosti bude jednoznačně crossbody kabelka.

kabelka přes rameno

A to, že se tato kabelka nosí křížem přes tělo ještě zdaleka neznamená, že ji nemůžete použít i jen tak přes rameno jako jiné kabelky, ba naopak. S tímto typem kabelky máte k dispozici hned o jednu možnost navíc. A její nošení křížem přes tělo poskytuje jejím uživatelkám jednu podstatnou výhodu a tou je pohodlnost. Skutečně, její nošení je velice pohodlné, jelikož se nemusíte starat o to, zda vám nesklouzne z ramena, pokud si zrovna oblečete halenku či top z nějakého jemného kluzkého materiálu. Takže ať už spěcháte či dokonce běžíte, není nutné ji přidržovat ani jednou rukou ani loktem, z ramena vám rozhodně nespadne. A díky tomu, že je její váha lépe rozložena přes celé tělo, tak v ní snadno unesete i těžší věci, aniž byste se u toho musela hrbit či tlačit své rameno silou vzhůru, takže takové nošení je navíc i mnohem zdravější, jelikož zbytečně nekřiví a nezatěžuje vaši páteř.

hnědá kabelka

A navíc, jak všechny moc dobře víme, tak každý styl vyžaduje své. Ke svátečnímu róbě do divadla či na významný večírek se prostě nejlépe hodí černé psaníčko, k pohodovému outfitu na nákupy do města zase mnohem lépe padne právě crossbody kabelka, která působí svobodně a nespoutaně a lépe tak dotváří váš aktuální vycházkový vzhled. A cílem snad každé ženy je vypadat v každé situaci co nejlépe a přirozeně, takže je jasné, že v naší skříni musí být hned několik typů kabelek najednou, každá pro jinou příležitost.

Typy podprsenek. Naučte se je správně nosit! Pro začátek svůj pozemek oploťte