Typy podprsenek. Naučte se je správně nosit!

Typy podprsenek. Naučte se je správně nosit!

Základem dobře padnoucí podprsenky je bezpochybně správná velikost. Existují způsoby, kterými zjistíte svou velikost. Nebo se také můžete poradit s asistentkami v obchodě se spodním prádlem. Každopádně výběr správné velikosti rozhodně nepodceňujte.
spodní prádlo na prodej
Jsou zde základní pravidla, kterými byste se měly při nošení podprsenek řídit. Vaše poprsí by v nich mělo vypadat přirozeně a Vy byste se v ní měla cítit pohodlně.
1. Pod světlé tričko volte vždy podprsenku v podobné barvě. Ideálně noste pod obyčejné tričko podprsenku s hladkými košíčky. Krajky si nechte raději pro jiné příležitosti.
2. Pokud chcete vytáhnout ze svého šatníku svůj oblíbený top bez ramínek, zvolte pod něj také podprsenku bez ramínek. Na trhu dnes jistě najdete takové, kterým se dají ramínka odebrat a zase zpět nandat. Taková podprsenka je ideálním kouskem, právě díky své multifunkčnosti.
dívka v teplákách
3. Na sport využijte jedině sportovní podprsenku, zvlášť pokud jste majitelka většího poprsí. Kvalitní kousky Vám jistě udrží ňadra přesně tam, kde mají být, což je při sportu velká výhoda.
4. Nebojte se nosit push-up podprsenky. Ačkoliv někteří říkají, že takové podprsenky jsou podvod, nenechte se vyvést z míry. Push-up podprsenky pouze pozvednou vaše podprsí, což ocení zejména dámy ve starším věku. Skvěle se hodí zejména pod trička či topy s větším výstřihem.
5. Pod průhlednější top zkuste bralette podprsenku. Bralettky jsou většinou bez kostic a bývají ozdobené krajkami a různými výšivkami. Skvěle tak ozvláštní Váš outfit.
6. Pro intimnější chvilky s Vaším partnerem zvolte korzetovou podprsenku. Bývají krajkové a svým tvarem opravdu lichotí ženskému tělu. Jistě svého partnera dostanete do kolen. Pokud navíc podprsenku doplníte podobným spodním prádlem, úspěch je zaručen.

Správný výběr podprsenky není taková věda, jak se může zdát. Základem je mít ve svém prádelníku co nejvíce druhů podprsenek pro každou příležitost. Také svůj prádelním vybavte světlými i tmavšími kousky. Nemusíte se také bát do podprsenek maličko zainvestovat. Kvalitní podprsenka by se neměla po pár dnech nošení opotřebovat tak rychle, jako lacinější kousek. Známe to asi každá. Vylézající kostice dokáže pěkně znepříjemnit život, a právě to můžete eliminovat koupí kvalitní podprsenky.

Potěšte svou ženu něčím originálním – co zkusit dárkový koš? Zvolte takovou, jaká nejlépe podtrhne váš vzhled