Levný mobilheim

Levný mobilheim

Mobilní domek pořídíte za cenu nižší 300 tisíc korun. Přesto je připraven k okamžitému nastěhování po jeho instalaci na vašem pozemku. Může sloužit na přechodné ubytování, víkendovou rekreaci, nebo jako zázemí pro turisty v nějakém kempu. Pokud si tento domek zakoupí podnikající osoba, která je přitom plátcem DPH, může si ještě navíc, ze základní ceny odečíst 21%.

Ilustrační obrázek

Tak jako všechny mobilní domek, i tento byl pojmenován. Jeho jméno je ATLAS FESTIVAL Lavarohouse 28x12x2. Jde o mobilní dům vhodný k sezonnímu užívání což, ale neznamená, že v něm není instalováno vytápění. Od celoročně použivatelného domku se liší tím, že má jen jednoduchá okna a o něco slabší izolaci. V důsledku to znamená, že v něm můžete přebývat i v zimním období, akorát budete muset více přitápět a tím pádem vás to bude více stát. Na druhou stranu při zimách jaké jsou v posledním období, by to zřejmě až takový zásek do peněženky nebyl. Okna se navíc dají samozřejmě vyměnit, zdvojit, či jinak upravit, aby lépe izolovala od venkovního chladu. ATLAS FESTIVAL je domek o půdorysu 10m x 3,7 m. Poskytuje tak obytnou plochu necelých 40 m2. V této ploše se nachází dvě ložnice, sociální zařízení, kuchyně a obývací prostor. Všechny místnosti jsou vybaveny jak funkčními technologiemi, tak nábytkem. Tady je zapotřebí ale připomenout, že mobilní domek ATLAS FESTIVAL není novým domkem. Byl dovezen ze západu Evropy a tak styl nábytkového vybavení je poplatný zemi původu.

Velká sedačka

Co může být pro někoho nevýhodou, v tom může jiný vidět výhodu. Stačí si domek prohlédnout, poměřit a zařídit si domek vlastním, určitě daleko praktičtějším nábytkem. Mám tím na mysli především obývací prostor, kde obrovské křeslo zabírá neúměrně veliký prostor. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem i WC. V kuchyni je veliký sporák s troubou a v navazujícím obývacím prostoru je kromě sedačky a křesla i místo pro jídelní stůl. ATLAS FESTIVAL může být okamžitě převezen na místo určení a sloužit ke spokojenosti zákazníka.

Pozemky = peníze Lustr může být pěkným doplňkem