Příští měsíc s nižší splátkou

Příští měsíc s nižší splátkou

Zajímavý nápad na vlastní podnikání vás před lety přivedl do hezkých obchodních prostor a přiměl přijmout první zaměstnance. Čekali jste několik měsíců, než obchod začne prosperovat a než se vám na bankovním účtu objeví první proplacené faktury. Čekání se vyplatilo a zisky na sebe nenechaly dlouho čekat. Počáteční investice do vybavení kanceláří a platy vašich zaměstnanců v prvních měsících však znamenaly, že si musíte část peněz vypůjčit. Bohužel jste nemohli přesně určit chvíli, kdy se vám v podnikání začne dařit natolik, abyste vykazovali takzvaná černá čísla. Proto jste si později museli sjednat i další úvěry. Dnes už je vše minulostí a vašemu podnikání se výborně daří.
zaneprázdněná žena.jpg

Co se starými dluhy?
Každý měsíc musíte zaplatit vysokou částku, jako splátku úvěrů, které jste si dříve sjednali. Kvůli těmto splátkám se nemůžete pustit do dalších investic a do podpory ostatních obchodních aktivit. S refinancováním vám pomůže nebankovní hypotéka bez registru. Jedna nová půjčku v dostatečné výši, aby bylo možné okamžitě splatit vše, co jste si vypůjčili na začátku vaší podnikatelské kariéry. Rozložte si splácení do více měsíců nebo do více let a z bankovního účtu vám bude odcházet jen zlomek toho, co musíte platit dnes. Volné peněžní prostředky můžete použít znovu ve svém podniku a zajímavě je zhodnotit. Jakmile se dočkáte vyššího zhodnocení, není nic snadnějšího než zaplatit celou zbývající část úvěru.
mince, tužka a kalkulačka.jpg
Získám půjčku?
Půjčku mohou získat i podnikatelé, kteří uvádějí na daňovém přiznání nižší částku zisku. Dokonce nemusí vadit skutečnost, že máte z minulosti nějaký záznam v registru dlužníků. Naše společnost posuzuje žádosti o úvěr individuálně a nabídneme vám financování podle vašich potřeb.

Neváhejte kontaktovat naše úvěrové specialisty ještě dnes a nechte si vypracovat nezávaznou kalkulaci. Stačí vyplnit on-line kontaktní formulář.

Lyžařská bunda je základ Těžba kryptoměn se stále vyplatí