Spolehliví pomocníci pro Váš bazén

Spolehliví pomocníci pro Váš bazén

O bazén je potřeba se pravidelně starat. Je důležité se postarat nejen o bazénovou vodu, aby byla opravdu vysoké kvality, ale také o celé bazénové zařízení. K péči o bazén všichni majitelé využívají bazénovou chemii a samozřejmě pomocníky z řad bazénového příslušenství. U nás najdete všechno potřebné na jednom místě a všechno Vám doručíme až k Vám domů. Nemusíte vůbec nikam chodit a něco hledat. Prostě jen sednete k naší nabídce a vyberete si všechno potřebné.
Jistě je nejdůležitější mít neustále v zásobě dostatek chlorových přípravků pro dezinfekci bazénové vody. Dále je nutné mít po ruce neustále kvalitní bazénové testery pro ověřování kvality vody, s čímž souvisí také zásoba přípravků pro úpravu PH vody. Nesmíte zapomenout také na přípravek proti řasám, který můžete využít i preventivně. Toto by měli být základní pomocníci z řad bazénové chemie, ale nemusí vždy stačit.

zahradní bazén
Protože například v případě, že napustíte bazén tvrdou vodou, začnou se Vám ve vodě objevovat bílé zákaly, či dokonce vápenaté usazeniny na dně či stěnách bazénu a Vy budete potřebovat tak zvaný změkčovač vody, kterým je nepřekonatelná tabletová sůl 25kg. Přesně tak, pokud máte tvrdou vodu, znamená to, že obsahuje vápník a hořčík ve zvýšeném množství, které škodí bazénovému vybavení a tabletová sůl 25kg je tím pravým regeneračním činidlem, které odstraňuje přebytečné ionty vápníku a hořčíku z bazénové vody.

lázně

Tabletovou sůl 25kg však nemusíte využívat pouze ve Vašem bazénovém zařízení, ale můžete jej využít i jinde, dokonce i ve Vaší myčce na nádobí. Jde o vysoce kvalitní chlorid sodný, který je opravdu účinný, nedrolí se a snadno se dávkuje. V naší nabídce najdete tabletovou sůl 25kg hned od dvou předních světových dodavatelů a to za skvělých cenových podmínek. Proto na nic nečekejte a přijďte k nám. U nás jistě najdete všechno potřebné pro Váš bazén.

Penziony Loket v historickém centru bývalého královského města Svízel vonný- vše o umístění a péči